Zadetkov: 487

Vprašanje:

Trenutno sem na bolniški za polovični delavni čas. V pogodbi imam napisano, da imam 6 delavnih dni. Se 20h razporedi na 6 dni?
 

Odgovor:

Za konkreten odgovor predlagamo, da preverite določila odločbe ZZZS, kjer je opredeljena in določena odsotnost z dela zaradi bolezni.

MojMaliPravnik
Brezplačni pravni odgovor