Vprašanje:
Kje lahko dobim obrazec ER-28? Bivši delodajalec mi je po mailu poslal le poročilo o višini regresa.
Odgovor:
Obrazec ER 28 se ne uporablja več, Se pa še vedno ohranja poimenovanje. Dejansko gre za poročilo o osebnih dohodkih delavca oz. za izpis vaših prejemkov. Predlagamo, da se obrnete neposredno na računovodstvo svojega bivšega delodajalca.
